CO VÁM CHYBÍ BÝT OPRAVDU FIT NA TĚLE I NA DUŠI

Hodnocení provedeno dne:

Wheel Submission No: #1923

Jak jste spokojení se svým výsledkem? Vyšlo vám symetrické kolo, s optimálním zastoupením všech barev, které značí všechny vaše životní oblasti, které souvisí se zdravým životním stylem? A nebo jsou zde nějaké konkrétní oblasti, které se vám nelíbí, máte nějaké vnitřní "strašáky", se kterými nehnete?

Pokud jste se rozhodli, že si chcete vyřešit konkrétní problémy, zbavit se špatných návyků a vnitřních omezujících stereotypů, nastavit si takový trvalý životní styl, který budete žít přirozeně, s radostí, a který vám vydrží trvale, ozvěte se mi.
V mém programu "Fit napořád" pracuji individuálně se svým klientem/klientkou na všech oblastech, a to tak, aby cíl vedoucí ke "zdraví, energii, optimální váze, radosti ze života, štěstí, životní hojnosti", se stal jeho/její životní cestou, která se jde navíc s lehkostí a v radosti.
Jsem akreditovaný terapeut, výživový mentor a kouč fyzického a duševního zdraví. Ráda vás povedu na vaší cestě za trvalou změnou. Každý z vás může být zdravý a šťastný! Prostě fit na těle a na duši!
Nenabízím vám rychlé řešení. Těch jste si možná užili již mnoho. Nabízím vám systematickou práci s vaší motivací, se změnami vašich návyků, společně nalezneme konkrétních souvislostí s vaší psychikou, konkrétní vnitřní zábrany, přesvědčení, které vám nedovolují se změnit. S nimi ovšem budeme pracovat tak, abyste je již nežili, a své nové návyky, svůj nový životní cíl žili s lehkostí, napořád.