Pomohu vám dostat z hlavy každou vaši tíživou myšlenku!

Pracuji s funkční, terapeutickou metodou RUŠ, jejíž techniky se úspěšně využívají přes 17 let a pomohly desítkám tisíc klientům.

To, že o svém problému s někým mluvíme (s odborníkem, nebo jen s někým blízkým, kdo naslouchá), je pro naše duševní zdraví to nejlepší! Urovnáte si myšlenky v hlavě, pochopíte situaci, získáte odstup, časem lépe pochopíte sebe i chování ostatních.
Nicméně, z mých zkušeností a zkušeností svých klientů, klasická psychoterapie často nevyřeší příčinu problému, tudíž související nepříjemné pocity a myšlenky z hlavy úplně nedostane. Stále vám běhají v podvědomí a vrací se do vaší mysli zpět, ikdyž třeba ne tak silně, ikdyž třeba ne tak často. Pořád tam jsou.

NAŠTĚSTÍ PRO NÁS, NEPŘÍJEMNÉ MYŠLENKY A POCITY LZE Z HLAVY ODSTRANIT ÚPLNĚ. NEMUSÍTE ČEKAT NA TO, AŽ TO PŘEBOLÍ.

Na sezení vás povedu tak, abychom společně konkrétní příčinu vašeho trápení/problému našli, pojmenovali a postupně zpracovali, tak, že vás již nepříjemné pocity a myšlenky netíží. Vy si své tíživé programy vašeho podvědomí „odžijete“ přímo na terapii a odcházíte domů bez nich. Pro klienty je to velká úleva, v mnoha případech po terapiích zažívají velké aha momenty, že je „to“ již v hlavě neobtěžuje.

JAK TO PROBÍHÁ

Možná se probouzíte s pocitem marnosti, jste věčně nespokojení, vadí vám lidé a situace, které se dějí. Možná přemýšlíte, proč vám partnerský vztah znovu nevyšel, nemáte hezký vztah se svým rodičem/sourozencem/kolegou, máte na někoho či na sebe vztek, zažíváte velký smutek ze ztráty blízkého člověka, cítíte se bez energie, s pocitem prázdnoty, nevíte jak dál. Nejste schopní ukončit vztah s někým, kdo vám ubližuje, víte že vám alkohol, cigarety, drogy ničí život, máte poruchy příjmu potravy, zajídáte jídlem svá trápení, nemáte se rádi, měníte partnery/; nebo naopak žádnou spřízněnou duši okolo sebe nemáte. Možná vám vadí jiný typ problému, říkáte si, s tím se nedá nic dělat. Ale pokud se to opakuje, dost vás to také může obtěžovat. Může to být například strach ze zubaře, nebo soused, se kterým se to nedá vydržet. Nemusí se vám dobře spát třeba z války na Ukrajině, vzbuzuje to ve vás velké strachy o naší zemi a budoucnost vašich dětí. 

Všechny nepříjemné myšlenky a tíživé pocity v hlavě, i když se jim bráníte a snažíte se je vypudit, stále si je v hlavě přemíláte, nedokážete se jich zbavit, stále se vám vrací. Možná zažíváte i stále podobné scénáře, které se vám v životě dějí, jen s jinými lidmi, na jiných místech. Možná se ve svých pocitech ani nevyznáte, ale prostě se necítíte šťastně, jste „bez života“.


INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE

TRVÁ: 3-4 HODINY

BĚHEM TERAPIE NAJDEME, ZPRACUJEME A ODSTRANÍME PROBLÉM, KTERÝ VÁS TÍŽÍ.

SEZENÍ PROBÍHÁ: PRAHA 4, PRAHA 5

MŮŽE PROBÍHAT ONLINE (I když sezení vzdáleně, online, výsledky terapií jsou stejně účinné.)

S VYUŽITÍM TECHNIK METODY RUŠ

Funkční terapie