V rámci programu „Fit napořád“ pracuji individuálně se svým klientem/klientkou na všech oblastech, a to tak, aby její/jeho cíl vedoucí ke „zdraví, energii, optimální váze, radosti ze života, štěstí, životní hojnosti“, se stal životní cestou, která se jde s lehkostí a v radosti.

Jsem akreditovaný terapeut, výživový mentor a kouč fyzického a duševního zdraví. Dovedu propojit své kvalifikované znalosti zdravé životosprávy s efektivní prací na trvalém odbourání psychických zátěží a mentálních bloků, díky kterým lidé stagnují a nejsou schopní se posunout dál. S tím také poskytuji 24/7 asistenci při konzistentní práci na automatizaci nových návyků a změně nastavení ve vaší mysli.

Ráda vás povedu na vaší cestě za trvalou změnou. Každý z vás může být zdravý a zároveň šťastný! Prostě fit na těle a na duši!

Nenabízím vám rychlé řešení. Těch jste si možná užili již mnoho. Nabízím vám dvouměsíční systematickou práci s vaší motivací, se změnami vašich návyků, kdy společně nalezneme konkrétní souvislosti s vaší psychikou, konkrétní vnitřní zábrany, přesvědčení, které vám nedovolují se změnit a dojít k vašemu vytouženému cíli. Každý z nás má cíl odlišný, respektive u každého z nás jsou naprosto odlišné cesty a nástroje, jak k tomu vytouženému cíli zdárně dojít.

S vnitřními bloky a omezeními budeme pracovat tak, abyste je již z vaší mysli natrvalo odstranili a dál nežili.

Cílem mé spolupráce s vámi je, abyste si své nové návyky osvojili tak, že je zapojíte do svého nového životního nastavení přirozeně, automaticky, a tím tak svůj život budete žít dál s lehkostí, ve zdraví, budete se z něj radovat a plnit si své sny podle svých představ, bez omezení.