STRACHY,  PANICKÉ ÚZKOSTI O MÉ BLÍZKÉ

Nepříjemné stavy mne přepadaly hlavně nad ránem. Věkem se frekvence zvyšovala. Bála jsem se o rodiče, jak dlouho tu se mnou ještě budou. Co si počnu bez nich, co když se něco stane mým synům. Tyto pocity strachu jsem si metodou RUŠ krásně odstranila. Vím, že mí rodiče tu nejsou navždy, ale již nemám ty noční strachy. O to víc si s nimi užívám každý okamžik, který s nimi mohu být.

..

NADHLED, SEBEVĚDOMÍ, VDĚČNOST

Lidé a situace mne většinou nevytočí. Pokud ano, většinou přesně vím, proč se tak dotyčný chová, a dokážu si to v sobě velice rychle zpracovat. V okamžiku, když si totiž „zahojíte“ vztahy se svoji úzkou rodinou, již vám nepotřebují předvádět ta divadla, které vám dříve vadily. Získáváte nadhled ohledně chování ostatních lidí. Přestáváte na ně negativně reagovat. Jejich nepřiměřené chování vás již nezasahuje, přijímáte je, takové, jací z podstaty jsou.

..

IDEÁLNÍ VZTAHY S  MOU RODINOU, PARTNEREM, DĚTMI

Mám milující lidi okolo sebe. Mám je všechny moc ráda. Již se netrápím, co kdo řekl, nebo mne nerozčiluje jejich chování. Pokud mne něco vytočí, dokážu již přečíst, proč se zrovna tak chovají. Rozumím jim.

..

HRAVOST,  RADOST Z KAŽDODENNÍCH ČINNOSTÍ

Jakmile se zbavíte strachů z budoucnosti, smrti, ztráty, a vyřešíte si bolístky a traumata ze své minulosti, naplní vás vaše mysl pocitem vděčnosti. Je to neskutečné tvořit si život přesně podle svých představ. To co chcete, se vám děje. Jsem vděčná za vše, raduji se z banálních všedních věcí okolo sebe, v každém okamžiku.

..

RADOST Z POHYBU A TOUHA SE HÝBAT

Jako dítě nesportovec, jsem nikdy neměla v sobě vzorce, překonávat se a zlepšovat se. Nikdo mne k tomu nevedl. Kdykoli jsem pak chtěla v dospělosti začít s nějakým sportem či pravidelným pohybem, najížděla mi do mé hlavy blokující přesvědčení, že jsem vždy uvízla na slepém bodě a rázem jsem s pohybem či daným sportem přestala (většinou, když jsem na pár měsíců zhubla). Bez těchto přesvědčení, najednou vím, že mohu naprosto všechno a plním si i své sportovní sny. Pohyb je mojí součástí, není to nástroj k hubnutí. Nyní se dokonce připravuji na běžkařský maraton, ikdyž jsem nikdy neběžkovala. Těším se. Dělá mi radost se sama před sebou zlepšovat.

LEHKOST A VNITŘNÍ KLID

Zbavila jsem se ulpívání na tom, jak daná skutečnost, plán, situace má dopadnout. Dokážu se změnami pracovat, pokud je to jinak. Beru změny jako příležitost, které mne posouvají. Cítím vnitřní štěstí, harmonii.


PROBLÉMY, KTERÉ KDYŽ JSEM SI VYŘEŠILA, ZPŮSOBILY MI VELKÉ AHA MOMENTY:

STRES Z TOHO, ŽE PŘIJDU POZDĚ

ŠÍLENÉ MIGRÉNY

HLAVA POŘÁD V OBLACÍCH, NEVNÍMÁNÍ CO SE DĚJE OKOLO MNE PRÁVÉ TEĎ (STÁLE JSEM PLÁNOVALA, CO. HEZKÉHO PŘIJDE, ŘEŠILA SVÉ BOLÍSTKY NEBO KRÁSNÉ VZPOMÍNKY Z MINULOSTI, TJ. LÍTALA JSEM V MYŠLENKÁCH MINULÝCH, NEBO SE ZAOBÍRALA, CO PŘIJDE

OBAVA, CO SI O MNE OSTATNÍ MYSLÍ, ZDALI SE JIM LÍBÍM

OBAVA OSLOVIT CIZÍ LIDI | ODMĚŘENOST/NEDŮVĚRA VŮČI CIZÍM LIDEM

PROGRAM „TO NEZVLÁDNU“, „NA TO NEMÁM“ KDYKOLI JSEM SE CHTĚLA NEJEN VE SPORTU ZLEPŠOVAT

PODRÁŽDĚNOST, AGRESE, KDYŽ JSEM VIDĚLA KOMUNIKOVAT SVÉHO TÁTU S MAMINKOU

POCIT „ONA NA MNE NEMYSLÍ“ „NEJSEM PRO NI DŮLEŽITÁ“

POCIT „PROČ MI UBLIŽUJE“, „PROČ SE TAK CHOVÁ“