Maruška F.
Maruška F.facility manager

Děkuji moc Ivě. Terapie mne vyléčila z mých nutkavých a neustálých myšlenek na mého ex. Je to už mnoho let, ale stále jsem na něj nedokázala přestat myslet. Nyní je to měsíc po terapii a já se svým bývalým už vůbec nezaobírám. Je to nádhera!

Anna T.
Anna T.na mateřské dovolené

Já se zase směju, má chuť dělat, to co mne baví. Dokážu si konečně uspořádat priority, ikdyž toho mám hodně. Dokonce jsem se přihlásila na bříšní tance. Díky, Ivo.

Alice K.
Alice K.obchodní reprezentantka

Jak moc mne vytáčela moje dcera. To bylo neskutečné! Teď? Vím, je to puberťák, ale beru ji nějak s nadhledem. Manžel se mne při večeři ptal, co se mi stalo, že už tak nevyšiluji. Dokonce za mnou sama přišla a chtěla se mnou něco probrat. S mámou? :-) Jsem šťastná!

Hana L.
Hana L.asistentka marketingové týmu

Metoda RUŠ mě pomohla překonat tíživé trauma, spojené s mým nedávným potratem. Už se za to neviním, v hlavě mi už neběží ten nekonečný film, co jsem měla udělat jinak. Těším se na miminko. Jsem v klidu.

Iva B.
Iva B.manažer

Měla jsem v hlavě velké bloky související s Rusy, jejich okupací u nás, strašně mě štvali, do života mi to přinášelo neskutečné příhody a vztahy, ze kterých mi šla hlava kolem. Jako kdyby mě vesmír testoval, co jsem s nimi řešila. Vše vygradovalo začátkem války na Ukrajině. Úplně jsem se zhroutila, měla jsem velké strachy o své děti, o nás. Dva dni jsem brečela. Bála se. Po terapii vše zmizelo. Z Putina strach nemám, z války také ne, mám nadhled, dokáži se bavit s Rusy, bez předsudků a nepříjemných pocitů. Je to velká úleva. Ještě že jsem na terapii přišla.

Bára R.
Bára R.CRM specialista

Nedokázala jsem se smířit se smrtí své maminky. Věděla jsem, že jí potřebuji, stýskalo se mi po ní. Mé pocity, že jsem na všechno už sama, byly úporné. Jsem vděčná, že už to v hlavě nežiji. Na maminku moc vzpomínám, ale ty trýzniví strašáci v hlavě jsou pryč. Cítím, že to bez ní zvládnu.

Monika T.
Monika T.žena v domácnosti

Díky Ivě vím, co zdravého jíst, čeho se vyvarovat, jaké špatné návyky jsem ve stravě dělala. Byla jsem překvapená, kolik sacharidů jsem za den snědla, hlavně těch neprospěšných. Největší problém byl, když jsem si řešila svého cukrového démona, nedokázala jsem si představit každodenní kávu bez zákusku. Ale ono to jde. Mám už vychytávky, co mít připravené, co si dát, když na mne chutě přijdou. Vím, že když si dám tu správnou snídani, únava se nedostaví. Naučila jsem se s celou rodinou těšit se na nová zdravá jídla. Některé nové návyky šly pomalu, některé rychleji, nyní nastavuji pohyb jako svoji novou rutinu. Procházky jsou fajn, ráda bych začala pravidelně cvičit! Pro mne priorita číslo jedna. Vím, že to dám.

Jana K.majitelka salonu

Jsem v jednom kole. Celý den se nezastavím, k pořádnému jídlu se dostanu až večer. Vím, nic zdravého, ale změnit mi to šlo těžko. Díky Ivě jsem si dost urovnala své priority v hlavě. Naučila mne plánovat si jídlo, připravovat na pár dní dopředu co budu jíst nebo vařit. Už to dělám automaticky, dvakrát týdně a vlastně se na to těším. Hlavně jsem překonala největšího "blokera" v mé hlavě, a to bylo, že nemám na nic čas, že si nemůžu nic dovolit. Od té terapie, mám priority uspořádané podle svého, jsem na první místě já. Najednou mi to došlo. Já jsem zodpovědná za to, jestli sebou nechám životem vláčet a nebo si ho budu tvořit sama. Vím, že se musím hýčkat, a pečovat o sebe. Pak může být se mnou šťastný i můj partner a dcera.

Helena G.studentka VŠ

Jako studentku na střední mě znásilnil taxikář. Chodila jsem několik let k psycholožce, myslela jsem si, že tu strašnou zkušenost mám dávno zpracovanou, ale pak to znovu přišlo. Takové rychlé, krátké záblesky, při intimních chvílích s partnerem, ve mně vyvolaly velkou úzkost, že celé mé tělo ztuhlo. Ikdyž jsem se milovat chtěla, nebyla jsem ničeho schopná. Díky terapii s Ivou se mi tyto traumatizující vzpomínky nevrací, už nemám stavy, kdy se já ve svém těle zaseknu. Sex si teď užívám, bez špatných pocitů. Díky

Už se nechceš trápit?

Stačí se rozhodnout a zavolat mi. Každý problém se dá vyřešit, aby nám přestal vadit. Ozvi se mi.