Jste se sebou nespokojení. ~ Trápí vás, že se nedokážete změnit. ~ Cítíte, že váš životní styl není ten správný. ~ V podvědomí tušíte, jak má vaše dobrá životospráva vypadat. ~ S velkou vervou se jednou začas se své dosavadní návyky dokážete změnit, stejně ale skončíte, jako na začátku. ~ Možná neúspěšně končíte svojí x-tou dietu v řadě, možná i s dalšími kily navíc. ~ Jste frustrovaní, že nemáte dostatek vůle, protože vám to zase nevyšlo. ~ Se zaběhlých stereotypů se prostě nedokážete vymanit. ~ Možná se i obviňujete a říkáte si, proč to ostatním jde. ~ Nevíte, jak na to, i když se třeba v oblasti zdraví vzděláváte, oblast zdravého životního stylu vás zajímá. Proč to nejde?

PROGRAM FIT NAPOŘÁD

Svým klientům/klientkám poskytuji dvouměsíční, individuální spolupráci, šitou na míru podle vlastních osobních cílů, v závislosti na svých preferencích, motivech, zdravotních a mentálních omezeních.

Jedná se o systematickou práci s vaší myslí, emocemi, myšlenkami, přesvědčeními a především zdravými návyky, tak aby po odbourání vnitřních překážek a zažitých špatných návyků, které vám doposud bránili svého cíle dosáhnout, jste svůj nový život žili ve zdraví, ve své dobré formě, v lehkosti, a hlavně přirozeně, automaticky.

Změňte trvale svůj životní styl. Změňte sebe ke svému zdravějšími, lepšímu já! Jde to! Stačí se proto rozhodnout!

Nejčastějším cílem klientky/klienta:

zhubnout ~ pravidelně se hýbat ~ žít v radosti a pohybu ~ milovat zdravé jídlo ~ naučit se preferovat zdravé potraviny ~ mít dobrou imunitu ~ mít energii po celý den ~ nezajídat své chmury sladkým ~ nemít zdravotní omezení ~ být šťastní

Můj cíl: Pomoci splnit cíl klientky/klienta trvale a udržitelně, s výživou a režimem metabolicky a hormonálně optimální pro své tělo a fungování. – Pomoci jim  objevit lepší verzi sebe sama. ~ Naučit je vnímat své tělo, pochopit ho jako celek. ~ Naučit je odměňovat se výživově prospěšným jídlem. ~ Naučit je vytrvalosti, protože nic není rychlé, ve zkratkách, „zadarmo“. ~ Naučit je ovládat, to co jedí, to co prožívají.


Sami si níže v pár krocích vyhodnoťte, jak moc se cítíte fit na těle a na duši. Co vám opravdu chybí, mít své fyzické a duševní zdraví přirozeně v harmonii, žít zdravě a šťastně ve všech oblastech.

 


CO SPOLU BUDEME MĚNIT

Na čem budeme spolu pracovat? Pokud k vaší vysněné trvalé změně má dojít, budeme se soustředit na kombinaci těchto čtyř oblastí, postupně, aby jste si vše zautomatizovali, navíc to dělali rádi.

friends-1015312_1920
POSTUP A FORMA SPOLUPRÁCE
german-2566487_1920
TYPOLOGIE KLIENTŮ